Kandydat SPO na Prezydenta Miasta Słupska

Słupskie Porozumienie Obywatelskie wystawiło swojego kandydata na Prezydenta Miasta Słupska. Został nim dr Mirosław Betkowski.

Na stronie SPO możemy o nim przeczytać, że jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Słupsku, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Gdańskiego, doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Pracował jako wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, a obecnie jest zatrudniony w Akademii Pomorskiej w Słupsku, gdzie jest kierownikiem Zakładu Zarządzania oraz studiów podyplomowych z zakresu BHP. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pełnił funkcje menadżerskie w spółkach kapitałowych, jest certyfikowanym międzynarodowym zarządzającym specjalistą i praktykiem ds. transportu działającym w transporcie publicznym. W 2009 r. reprezentował miasto Słupsk w międzynarodowym projekcie Związku Miast Polskich w sekcji drogownictwo i transport.

Swoją wiedzę i umiejętności realizuje jako wykładowca akademicki, trener biznesu oraz trener służb BHP. Autor publikacji naukowych oraz wielu artykułów popularyzujących zagadnienia ekonomiczne oraz z dziedziny zarządzania.

Słupszczanin od urodzenia. Żonaty, ojciec dwójki dzieci: córka – studentka psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, syn – student prawa na Uniwersytecie w Białymstoku.

Ważne strony:
Słupskie Porozumienie Obywatelskie http://spo.slupsk.pl/pl/page/aktualnosci/kandydat-spo-na-prezydenta-slupska.html

Strona Kandydata: http://miroslawbetkowski.pl