Jeszcze dziś będą wyniki!

Przeglądając mapę, za parę godzin, będziecie mogli zobaczyć wyniki w poszczególnych lokalach wyborczych. Oczywiście, będziemy wprowadzać je do siebie na bieżąco, więc będziemy dzielić się wynikami 🙂

3 thoughts on “Jeszcze dziś będą wyniki!”

  1. Dzień dobry.
    Brak wyników związany był sytuacją powstałą w Obwodowych Komisjach Wyborczych, które kończyły swoją w godzinach popołudniowych. Ostatnie komisje wywieszały swoje protokoły około godz.15:00.

    Co do prac Obwodowych Komisji Wyborczych mamy wiele uwag. Kilkukrotnie musieliśmy interweniować u Komisarza Wyborczego w Słupsku. Komisje nie wywieszały protokołów, zabierały je ze sobą, robiły błędy w protokołach, wywieszały z błędami, po czym redukowały błędy. Komisje dzienne nie dbały o porządek, nie przygotowały materiałów do przekazania Komisji Liczącej, przez co Komisje Liczące zaczynały liczyć około północy. Pierwsze wyniki zaczęły się pojawiać około 6 rano.

    Jeszcze jedna uwaga do Komisji Liczących. Słabe jest, że jeszcze nie skończywszy dobrze liczenia pierwszą czynnością jaką wykonujecie jest dzwonienie z informacjami do mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.