Wolontariusze poszukiwani!

Chcesz nas wesprzeć?

Działania naszej organizacji w zakresie przygotowania do wyborów samorządowych w roku 2018 możesz wesprzeć w następujący sposób:

Zostań naszym wolontariuszem!

Nasze gwarancje! Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać i jakie mamy doświadczenie – kliknij tutaj!


Zostań naszym wolontariuszem

Dołącz do zespołu ludzi, którzy chcą, by wybory samorządowe w Słupsku odbyły się w atmosferze pełnej świadomości i demokratycznych działań.
Do zadań wolontariuszy należeć będzie:
– informowanie drogą mailową o pojawiających się w mieście plakatach i banerach wyborczych
– udział w spotkaniach informacyjnych stowarzyszenia
Jako wolontariusz będziesz miał:
– możliwość udziału bezpośredniego w spotkaniach, debatach, wywiadach z kandydatami
– swój wkład w edukację obywatelską mieszkańców miasta
– udział w projekcie obywatelskim “Wybory 2018”, a także pierwszeństwo w kolejnych projektach “Wybory 2019” i “Wybory 2020”.
– wpis na publiczną listę osób wspierających (jeżeli wyrazisz na to zgodę), dzięki którym projekt został zrealizowany.
– certyfikat udziału w projekcie “Wybory 2018” (jeżeli jesteś uczniem również list o Twoim zaangażowaniu do dyrektora szkoły)
Gwarantujemy umowę wolontariacką i rzetelnie prowadzoną kartę pracy wolontariusza!

Masz pytania? Napisz do nas – chętnie Ci odpowiemy! Chcesz się zapisać? Nic prostszego – Napisz do nas maila

Powiadom też znajomych o naszej stronie – wystarczy kliknąć tutaj!

 

 Gwarancje dobrze wykonanego zadania!

Jesteśmy organizacją działającą od 2010 r. Naszą misją jest: kreowanie przyjaznej przestrzeni publicznej oraz monitorowanie i wspieranie świadomego i aktywnego udziału obywateli w życiu publicznym.
Jesteśmy grupą ludzi, która ożywia i rozwija otoczenie. Tworząc przyjazną przestrzeń wykorzystujemy działania edukacyjne, kulturalne i obywatelskie.
W swojej działalności kierujemy się transparentnością działań, otwartością na nowe środowiska i współpracę w celu aktywizacji społeczności lokalnej.

Wyznajemy zasadę:  ZMIANIE MOŻEMY BIERNIE PODLEGAĆ, ALBO BYĆ JEJ AKTYWNYMI KREATORAMI

W roku 2014 prowadziliśmy w ramach projektu stronę “Głosuj świadomie”, w której przedstawialiśmy sylwetki wszystkich kandydatów na radnych i prezydenta miasta Słupska. Od początku obecnej kadencji władz samorządowych (2014 r.) prowadzimy serwis o pracy słupskiego samorządu slupsk.mamprawowiedziec.pl, kanał Youtube Watchdog Słupsk, a także wiele innych działań aktywizujących lokalną społeczność.

Zrealizowaliśmy wiele projektów i wciąż realizujemy nowe. Za nasze działania otrzymaliśmy w 2011 r status Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom, w roku 2013 otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego, natomiast w 2016 roku nagrodę Super Samorząd.