Podziękowania

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w projekt wybory2018.Słupsk, za wkład pracy, by Słupszczanie mogli poznać wszystkich kandydatów i dokonać świadomego wyboru.
Szczególnie dziękujemy za wkład w poszczególne elementy:
– prowadzenie serwisów i codzienne uaktualnianie wiadomości w serwisach wybory2018.slupsk.pl, fb:Slupsk?MamPrawoWiedziec, Yt: Watchdog Słupsk,
– tworzenie infografik wyborczych,
– wyszukiwanie programów wyborczych, tworzenie archiwum, cyfryzacja materiałów wyborczych,
– wyszukiwanie plakatów i banerów, dokonywanie pomiarów, analiza wniosków i decyzji ZIM, weryfikacja i inwentaryzacja w przestrzeni publicznej,
– organizacja i przeprowadzenie debat wyborczych kandydatów na prezydenta oraz radnych.

Pragniemy podziękować kandydatom:
– Beata Chrzanowska – za udział w debatach, merytoryczne informacje związane z wyborami i za ankietę wyborczą, którą jako jedyna kandydatka wypełniła.
– Mirosław Betkowski – za otwartość i udział w debatach
– Krystyna Danilecka-Wojewódzka – za udział w debatach

– Pawłowi Szewczykowi – który sam z własnej inicjatywy w ramach Monitoringu Reklam Wyborczych przesłał nam ilość, wymiary i umiejscowienie własnych banerów.
– Tomaszowi Lesiakowi – za informacje związane z planowanymi działaniami promocyjnymi KW SPO, byśmy mogli na bieżąco uaktualniać informacje w serwisach.

Dziękujemy także wszystkim, którzy wspierali nas w tej pracy – począwszy od fizycznej własnej pracy, po drobne wsparcie osób fizycznie pracującym w postaci donoszenia kawy, czy słodkości lub innego pożywienia, jak i po same dobre słowo w postaci – fajną robotę wykonaliście, dzięki, że jesteście.
Dziękujemy Wam, bo bez Was by nam się nie chciało 🙂

Dziękujemy także wszystkim, którzy skorzystali z naszych serwisów.
Strona www.wybory2018.slupsk.pl w okresie wyborczym odwiedziło 3829 różnych osób, zaś strona miała 12387 odsłon.

Dziękujemy wszystkim, którzy dzwonili, mailowali, odwiedzili nas osobiście by powiedzieć – Tam macie błąd! – Tak, dziękujemy Wam, bo przez to byliśmy rzetelni w działaniu.

Dziękujemy.

Jeszcze jedna – ostatnia informacja.
Strona www.wybory2018.slupsk.pl nie będzie więcej rozwijana. To jest nasz ostatni wpis.
Strona zostanie zarchiwizowana i przez rok będzie dostępna pod adresem www.wybory2018.slupsk.pl
Po roku, gdy wspomniana wyżej domena wygaśnie będzie dostępna tylko pod adresem www.wybory2018.inspiruj.org – aż do kolejnych wyborów samorządowych.
W tym czasie korzystajcie z niej, by przypominać Pani Prezydent oraz Radnym Miejskim o obietnicach, które w tej kampanii złożyli.

Zespół 
Stowarzyszenia Rozwoju
INSPIRACJE
www.inspiruj.org
inspiracje@inspiruj.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.