O nas

O serwisie

wybory2018.slupsk.pl (wybory2018.inspiruj.org) to obywatelski serwis dotyczący wyborów samorządowych 2018 w Słupsku.

Tworzymy archiwum obietnic wyborczych radnych i prezydenta naszego miasta, ułatwiamy dokonanie świadomego wyboru i dajemy wygodne narzędzie do obserwowania prac samorządu. Serwis opiera się na dokumentach publikowanych przez kandydatów do Rady Miasta i Prezydenta, zarówno tych publikowanych oficjalnie przez komitety wyborcze, jak i lokalne i ogólnopolskie media oraz profile z mediów społecznościowych i stron internetowych kandydatów, bądź od nich samych.

Mamy nadzieję, że nasza praca pomoże mieszkańcom dokonać słusznych wyborów, następnie śledzić prace Rady Miasta, a przed kolejnymi wyborami świadomie ocenić aktywność naszych reprezentantów.

O twórcach

Serwis prowadzony jest przez Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE.

Kontakt

Robert Chomicki, robert@inspiruj.org, tel. 59 723 51 20
inspiracje@inspiruj.org

Co później

Serwis będzie rozwijany do ostatniego dnia przedwyborczego, tj. do 2 listopada 2018 (nie łamiemy ciszy wyborczej)
Do sierpnia 2019 roku będzie funkcjonował pod dwoma adresami internetowymi: www.wybory2018.slupsk.pl oraz www.wybory2018.inspiruj.org.
Za rok pierwsza domena (www.wybory2018.slupsk.pl) zostanie wygaszona, zaś druga – funkcjonująca jako subdomena (www.wybory2018.inspiruj.org) będzie aktywna do kolejnych w 2023 r. wyborów.

Serwis po 2 listopada 2018 nie będzie już rozwijany, a pozostanie jako archiwum obietnic wyborczych naszych kandydatów.

Włącz się

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem serwisu i wypełnianiem go wszystkimi danymi, ale chcielibyśmy też w jego tworzenie zaangażować radnych, których projekt dotyczy, i użytkowników portalu. Jeśli widzicie błędy, jeśli macie pomysł na poprawki lub zrobienie tu czegoś nowego, poinformujcie nas o tym.

 

Dziękujemy , że jesteście z nami i korzystacie z serwisu

Zespół Stowarzyszenia Rozwoju INSPIRACJE